سنجاب،هاست لینوکس،هاستینگ لینوکس، SANJAB.NET ، اسکوییرل وب ، cPanel ، Reseller سنجاب،هاست لینوکس،هاستینگ لینوکس

   
 

تعهدنامه خدمات

با اجاره سرويس از sanjab ، مشتری توافق می کند که :

 1. قبل از فعال شدن سرويس هاي Hosting و ثبت دامین تسويه حساب کامل نمايد.

 2. کاربر امکان قطع کردن سرويس را در هر زماني دارد. براي اين کار کافيست اين موضوع را از طريق بخش Support اطلاع دهد و در صورتیکه کمتر از 30 روز از شروع قرارداد گذشته باشد، هزینه ی دریافت شده به غیر از ثبت دامین به مشتری عودت خواهد پذیرفت.

 3. درخواست قطع سرويس پس از گذشت یک ماه از قرارداد از طرف شما و يا قطع سرويس توسط sanjab به علت تخلف از اين مقررات ، موجب بازگرداندن مبلغ پرداخت شده، نمي گردد .

 4. کاربر با مسئوليت خود از سرويسهاي sanjab استفاده مي کند و sanjab هيچگونه مسئوليتي در برابر هر نوع خسارت، ضررهاي مالي، مشکلات در تجارت و از بين رفتن اطلاعات نخواهد داشت.

 5. sanjab حق دارد در صورتي که سايتي بيش از اندازه از منابع سرورها استفاده نمايد، يا از سيستم سوء استفاده کند ، بدون اطلاع قبلي سرويس را قطع نمايد. بمنظور راه اندازی مجدد سرویس کاربر می بایست با بخش پشتیبانی تماس حاصل کند و از سرویس های مناسب برای فعالیت وب سایت خود استفاده نماید.

 6. حداکثر تعداد ايميل مجاز براي هر Domain در ساعت 100 عدد و در روز 300 عدد مي باشد.

 7. هر گونه نامه تجاري در حجم انبوه که از آدرس سايتي که از سرويسهاي sanjab استفاده مي کند فرستاده شود و يا نامه هاي نا خواسته ارسالي از سرورهاي ما ، نامه هاي تبليغاتي و ... Spam ناميده مي شود. در صورت ارسال اينگونه مطالب sanjab اقدام به قطع سرويس خواهد نمود.

 8. sanjab حق دارد هر گونه اسکريپت مخربي را که در سايت استفاده مي نماييد، پاک نمايد. حتي اگر اسکريپتها از جانب شرکت معتبري طراحي شده باشند. استفاده مجدد آن باعث قطع شدن سرويس خواهد شد.

 9. هر گونه فعاليت در مخدوش کردن و يا ضربه زدن به سرورهاي sanjab منجر به قطع سريع سرويس بدون اطلاع قبلي خواهد شد.

 10. بصورت هفتگی یک BackUp کامل از کليه سايتهاي يک سرور و به صورت اتوماتيک گرفته مي شود. در خصوص درستي و کامل بودن اين BackUp هيچگونه تضميني وجود ندارد. BackUp گيري فقط در جهت نگهداري سرورها و استفاده از آنها در هنگام حوادث پيش بيني نشده انجام مي گردد. تهیه BackUp از اطلاعات خاص و يا ارزشمند يک سايت که حساسيت بالايي دارد، وظيفه خود کاربر است. توسط قسمت BackUp Wizard که در پنل کاربر می باشد تهیه ی نسخه پشتیبان از سایت میسر است.

 11. در صورت از بين رفتن اطلاعات، اگر اطلاعات توسط اشتباه و يا اشکالي از طرف sanjab ايجاد شده باشد، اطلاعات بدون هيچ هزينه اي بازگردانده خواهد شد. ولي در صورتي که علت آن به هر شکلي متوجه کاربر باشد و يا به دليل امن نگاه نداشتن اطلاعات کاربري خود باشد، بازگشت اطلاعات با هزينه 20,000 تومان انجام خواهد گرفت.

 12. آموزش نحوه ی استفاده از بخشهای مختلف پنل کاربری و یا برنامه نویسی هر وب سایتی در حیطه ی وظیفه ی کارشناسان Sanjab نمی باشد ولی کاربر می تواند توسط برقراری تماس با بخش پشتیبانی و یا استفاده از FAQ و یا سوالهای متداول که در سایت قرار گرفته اند این دسته از موارد را آموزش ببیند.

 13. در صورت تغيير در اين تعهدنامه ، يک نسخه از آن براي کاربر ارسال خواهد شد ، در صورت مخالفت با آن شخص مي تواند نسبت به قطع سرويس خود اقدام نمايد.
   

   
© 2008 Sanjab Co. All Rights Reserved
 
   

Powered By Sanjab Design